Kariéra u nás

PRODEJCE AUTOMOBILŮ

Pracovní náplň

  • prodej automobilů
  • úkony s tímto spojené – prezentace vozidel, zkušební jízdy, doporučení vhodného vozidla dle požadavků klienta

Požadujeme

  • minimálně vyučen, středoškolské vzdělání výhodou (nejlépe technického zaměření)
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • dobrá znalost automobilů ve všech směrech
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • jistotu stabilní firmy
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost seberealizace v atraktivním prostředí automobilů
  • zaškolení
  • motivační platové ohodnocení (25.000 až 40.000 Kč)
  • místo výkonu povolání v provozovně Mělkovice – Žďár nad Sázavou

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail brecka@autobazarvysocina.cz, kontaktní osoba Michal Břečka.

Uchazeč odesláním odpovědi na pracovní nabídku dává ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho osobní údaje byly zpracovány a po dobu jednoho roku od odeslání uchovány v  personální databázi společnosti Autobazar VYSOČINA s.r.o., za účelem náborového řízení na zaměstnání u uvedené společnosti. Poskytnuté osobní údaje nesmějí být bez souhlasu uchazeče předávány žádné třetí straně.

RYCHLÝ VÝBĚR

SUV 4x4 Offroad vozy Škoda rodinné MPV odpočet DPH -21% Kombi

výkup vozů